950 000 €
3167 €/m²
Property 26411 photo 1
Property 26411 photo 2
Property 26411 photo 3
Property 26411 photo 4
Property 26411 photo 5
Property 26411 photo 6
Property 26411 photo 7
Property 26411 photo 8
Property 26411 photo 9
Property 26411 photo 10
Property 26411 photo 11
Property 26411 photo 12

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2012
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 21 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 300 metrów kwadratów na Attyce. Pół-piwnica się z spiżarnia. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, trawę, grill, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 100 000 € 4400 €/m²
  • Kod obiektowy 18361
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 200 000 € 3108 €/m²
  • Kod obiektowy 24980
  • Metry kw. 386 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 30753
  • Metry kw. 335 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 250 000 € 3472 €/m²
  • Kod obiektowy 23301
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 000 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 19908
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
830 000 € 4068 €/m²
  • Kod obiektowy 64733
  • Metry kw. 204 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 300 000 € 3714 €/m²
  • Kod obiektowy 14434
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 15
Sprzedaż
1 000 000 € 2173 €/m²
  • Kod obiektowy 29503
  • Metry kw. 460 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Kod obiektowy 35090
  • Metry kw. 450 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera