Sprzedaż - Działka 8300 m² na Zachodnim Peloponezie

Grecja Peloponnisos Ilia Zacharo powiedział: Xirochori powiedział:
250 000 €
30 €/m²
Property 26473 photo 1
Property 26473 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 54 km

Opis

Na sprzedaż Działka8300 metrów kwadratowych na Zachodnim Peloponezie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1600 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
215 000 € 191 €/m²
  • Kod obiektowy 30513
  • Metry kw. 1125 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
270 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 18666
  • Metry kw. 5688 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
260 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 48817
  • Metry kw. 7500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
250 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 26473
  • Metry kw. 8300 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
210 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 6095
  • Metry kw. 40000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
265 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 11651
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
270 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 46806
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera