Sprzedaż - Działka 36000 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Sani powiedział:
1 200 000 €
33 €/m²
Property 2648 photo 1
Property 2648 photo 2
Property 2648 photo 3
Property 2648 photo 4
Property 2648 photo 5
Property 2648 photo 6
Property 2648 photo 7

Details

  • Plaża: песчанный пляж со множеством голубых флагов
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 53 km

Usługi

  • Widok na morze

Opis

Na sprzedaż Działka36000 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 700 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 45226
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
1 600 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 25936
  • Metry kw. 31000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
1 500 000 € 157 €/m²
  • Kod obiektowy 32114
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
1 500 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 13410
  • Metry kw. 8100 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 4692
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
1 000 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 48896
  • Metry kw. 11650 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 1699
  • Metry kw. 4286 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 28637
  • Metry kw. 28500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
1 000 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 2761
  • Metry kw. 56000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
1 000 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 26910
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m

Subskrypcja newslettera