Sprzedaż - Działka 20000 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Paliouri powiedział:
240 000 €
12 €/m²
Property 26689 photo 1
Property 26689 photo 2
Property 26689 photo 3
Property 26689 photo 4
Property 26689 photo 5
Property 26689 photo 6
Property 26689 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 5600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 84 km

Opis

Na sprzedaż Działka20000 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 33744
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 1650 m
Sprzedaż
250 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 28942
  • Metry kw. 11738 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
245 000 € 700 €/m²
  • Kod obiektowy 40642
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 360 m
Sprzedaż
300 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 37888
  • Metry kw. 7125 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
200 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 25746
  • Metry kw. 9521 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
200 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 65108
  • Metry kw. 5100 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
200 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 40574
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 950 m
Sprzedaż
210 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 9811
  • Metry kw. 3050 m²
  • Odległość do plaży 210 m
Sprzedaż
300 000 € 249 €/m²
  • Kod obiektowy 45032
  • Metry kw. 1204 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
220 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 47550
  • Metry kw. 9603 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera