400 000 €
98 €/m²
Property 26772 photo 1
Property 26772 photo 2
Property 26772 photo 3
Property 26772 photo 4
Property 26772 photo 5
Property 26772 photo 6
Property 26772 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 68 km

Opis

Na sprzedaż Działka4050 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
374 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 51460
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
450 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 56387
  • Metry kw. 10884 m²
  • Odległość do plaży 284 m
Sprzedaż
427 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 32314
  • Metry kw. 5695 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
473 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 32511
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
390 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 19640
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
330 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 65144
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 56284
  • Metry kw. 6800 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
450 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 38250
  • Metry kw. 10800 m²
  • Odległość do plaży 6200 m
Sprzedaż
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 36755
  • Metry kw. 5889 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
350 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 60247
  • Metry kw. 5826 m²
  • Odległość do plaży 846 m

Subskrypcja newslettera