160 000 €
450 €/m²
Property 26856 photo 1
Property 26856 photo 2
Property 26856 photo 3
Property 26856 photo 4
Property 26856 photo 5
Property 26856 photo 6

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 19000 m
  • Odległość od lotniska: 14 km

Opis

Na sprzedaż Działka355 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 284 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 298 €/m²
  • Kod obiektowy 23748
  • Metry kw. 502 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
175 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 59370
  • Metry kw. 583 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
134 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 62127
  • Metry kw. 4770 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
200 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 40171
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
135 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 49543
  • Metry kw. 4312 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
150 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 61027
  • Metry kw. 2900 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
175 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 39855
  • Metry kw. 1750 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
130 000 € 287 €/m²
  • Kod obiektowy 39854
  • Metry kw. 452 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
220 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 60722
  • Metry kw. 5850 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera