Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 238 m² w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Centrum Zografou
330 000 €
1387 €/m²
Property 26879 photo 1
Property 26879 photo 2
Property 26879 photo 3

Details

  • Profitability: 4,55%
  • Odległość do morza: 15000 m
  • Odległość od lotniska: 5 km

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 238 metrów kwadratów w Atenach. nieruchomość komercyjna składa się z 0 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja