Sprzedaż - Działka 25000 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Heraklion Chersonisos
680 000 €
27 €/m²
Property 26886 photo 1
Property 26886 photo 2
Property 26886 photo 3
Property 26886 photo 4
Property 26886 photo 5
Property 26886 photo 6
Property 26886 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż Działka25000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
860 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 20324
  • Metry kw. 13200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 40472
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 42923
  • Metry kw. 563 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
550 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 12564
  • Metry kw. 22000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
640 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 63745
  • Metry kw. 8608 m²
  • Odległość do plaży 1150 m
Sprzedaż
800 000 € 533 €/m²
  • Kod obiektowy 38749
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
900 000 € 750 €/m²
  • Kod obiektowy 38771
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
1 000 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 28806
  • Metry kw. 23000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
640 000 € 248 €/m²
  • Kod obiektowy 40004
  • Metry kw. 2577 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
650 000 € 134 €/m²
  • Kod obiektowy 24183
  • Metry kw. 4834 m²
  • Odległość do plaży 3300 m

Subskrypcja newslettera