Sprzedaż - Działka 10000 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Heraklion Chersonisos
350 000 €
35 €/m²
Property 26888 photo 1
Property 26888 photo 2
Property 26888 photo 3
Property 26888 photo 4
Property 26888 photo 5
Property 26888 photo 6
Property 26888 photo 7
Property 26888 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 4500 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż Działka10000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 300 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
500 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 44016
  • Metry kw. 19280 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
309 000 € 147 €/m²
  • Kod obiektowy 56430
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
450 000 € 449 €/m²
  • Kod obiektowy 62407
  • Metry kw. 1002 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
450 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 38248
  • Metry kw. 100000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
300 000 € 603 €/m²
  • Kod obiektowy 65123
  • Metry kw. 497 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 52039
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 7800 m
Sprzedaż
500 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 44871
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 27000 m
Sprzedaż
330 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 40256
  • Metry kw. 11500 m²
  • Odległość do plaży 6400 m
Sprzedaż
330 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 65144
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
450 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 42919
  • Metry kw. 12520 m²
  • Odległość do plaży 750 m

Subskrypcja newslettera