Sprzedaż - Działka 20000 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Nea Fokaia
1 000 000 €
50 €/m²
Property 26910 photo 1
Property 26910 photo 2
Property 26910 photo 3
Property 26910 photo 4
Property 26910 photo 5
Property 26910 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 1800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,3 km
  • Odległość od lotniska: 55 km

Opis

Na sprzedaż Działka20000 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
900 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 25935
  • Metry kw. 12300 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
1 000 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 20239
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
1 250 000 € 216 €/m²
  • Kod obiektowy 44596
  • Metry kw. 5786 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
1 000 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 2761
  • Metry kw. 56000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
910 000 € 182 €/m²
  • Kod obiektowy 19484
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
1 200 000 € 101 €/m²
  • Kod obiektowy 4197
  • Metry kw. 11875 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
850 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 8547
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
1 000 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 48896
  • Metry kw. 11650 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
1 000 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 45197
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m

Subskrypcja newslettera