Sprzedaż - Działka 6000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
130 000 €
21 €/m²
Property 26946 photo 1
Property 26946 photo 2
Property 26946 photo 3
Property 26946 photo 4
Property 26946 photo 5
Property 26946 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 7 km
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż Działka6000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
110 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 35814
  • Metry kw. 2216 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
120 000 € 99 €/m²
  • Kod obiektowy 42007
  • Metry kw. 1210 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
130 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 65288
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
175 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 57653
  • Metry kw. 2463 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
170 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 45987
  • Metry kw. 3136 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
150 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 44582
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
110 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 42864
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
125 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 52629
  • Metry kw. 2206 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
190 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 33834
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
150 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 47137
  • Metry kw. 10195 m²
  • Odległość do plaży 3900 m

Subskrypcja newslettera