Sprzedaż - Działka 9848 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Chania Chania
427 000 €
43 €/m²
Property 26976 photo 1
Property 26976 photo 2
Property 26976 photo 3
Property 26976 photo 4
Property 26976 photo 5
Property 26976 photo 6
Property 26976 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 9 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka9848 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 299 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
500 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 50157
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
450 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 56387
  • Metry kw. 10884 m²
  • Odległość do plaży 284 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 43298
  • Metry kw. 2600 m²
  • Odległość do plaży 416 m
Sprzedaż
540 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 54569
  • Metry kw. 18977 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
490 000 € 168 €/m²
  • Kod obiektowy 37747
  • Metry kw. 2900 m²
  • Odległość do plaży 8700 m
Sprzedaż
349 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 65412
  • Metry kw. 5960 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
600 000 € 649 €/m²
  • Kod obiektowy 65156
  • Metry kw. 924 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 52126
  • Metry kw. 6161 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
500 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 50669
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
600 000 € 253 €/m²
  • Kod obiektowy 44494
  • Metry kw. 2363 m²
  • Odległość do plaży 120 m

Subskrypcja newslettera