600 000 € 470 000 €
2136 €/m²
Property 26997 photo 1
Property 26997 photo 2
Property 26997 photo 3
Property 26997 photo 4
Property 26997 photo 5
Property 26997 photo 6
Property 26997 photo 7
Property 26997 photo 8
Property 26997 photo 9
Property 26997 photo 10
Property 26997 photo 11
Property 26997 photo 12
Property 26997 photo 13
Property 26997 photo 14
Property 26997 photo 15
Property 26997 photo 16
Property 26997 photo 17

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1985
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 220 metrów kwadratów na Attyce. Pół-piwnica się z spiżarnia. Parter się z spiżarnia. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, 2 łazienek, jedna łazienka, spiżarnia. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, grill, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
630 000 € 1363 €/m²
  • Kod obiektowy 65803
  • Metry kw. 462 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
800 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 63604
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
830 000 € 4068 €/m²
  • Kod obiektowy 64733
  • Metry kw. 204 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
800 000 € 3137 €/m²
  • Kod obiektowy 29453
  • Metry kw. 255 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
600 000 € 1558 €/m²
  • Kod obiektowy 9429
  • Metry kw. 385 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
700 000 € 700 €/m²
  • Kod obiektowy 44131
  • Metry kw. 1000 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
600 000 € 1578 €/m²
  • Kod obiektowy 64730
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 10

Subskrypcja newslettera