140 000 €
51 €/m²
Property 27154 photo 1
Property 27154 photo 2
Property 27154 photo 3
Property 27154 photo 4
Property 27154 photo 5
Property 27154 photo 6
Property 27154 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 2100 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,4 km
  • Odległość od lotniska: 26 km

Opis

Na sprzedaż Działka2745 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 420 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
120 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 60113
  • Metry kw. 932 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
170 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 32607
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
188 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 61705
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
162 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 40717
  • Metry kw. 3660 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
150 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 33054
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
130 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 26946
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
170 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 63969
  • Metry kw. 8350 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
160 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 36199
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
120 000 € 1043 €/m²
  • Kod obiektowy 35240
  • Metry kw. 115 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
125 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 42913
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 3500 m

Subskrypcja newslettera