Sprzedaż - Działka 12150 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra
315 000 € 241 000 €
19 €/m²
Property 2723 photo 1
Property 2723 photo 2
Property 2723 photo 3

Details

  • Plaża: песчано-галичный
  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,3 km
  • Odległość od lotniska: 64 km

Opis

Na sprzedaż Działka12150 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 19703
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
330 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 28904
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
280 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 10049
  • Metry kw. 4125 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
380 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 59728
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
300 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 33744
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 1650 m
Sprzedaż
450 000 € 235 €/m²
  • Kod obiektowy 30337
  • Metry kw. 1912 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
350 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 44759
  • Metry kw. 9900 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
340 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 44637
  • Metry kw. 4218 m²
  • Odległość do plaży 1300 m

Subskrypcja newslettera