190 000 € 130 000 €
634 €/m²
Property 28597 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 21000 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż Działka205 metrów kwadratowych w Atenach. Pozwolenie na budowę do 300 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 190 000 € 237 €/m²
  • Kod obiektowy 3684
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
260 000 € 2080 €/m²
  • Kod obiektowy 21242
  • Metry kw. 125 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
160 000 € 637 €/m²
  • Kod obiektowy 14449
  • Metry kw. 251 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 31793
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
265 000 € 387 €/m²
  • Kod obiektowy 8291
  • Metry kw. 684 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • Kod obiektowy 10249
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
190 000 € 130 000 € 634 €/m²
  • Kod obiektowy 28597
  • Metry kw. 205 m²
  • Odległość do plaży 21000 m
Sprzedaż
230 000 € 842 €/m²
  • Kod obiektowy 25227
  • Metry kw. 273 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
200 000 € 120 000 € 320 €/m²
  • Kod obiektowy 7020
  • Metry kw. 374 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
260 000 € 909 €/m²
  • Kod obiektowy 10248
  • Metry kw. 286 m²
  • Odległość do plaży 15000 m

Subskrypcja newslettera