Sprzedaż - Działka 4100 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Sani powiedział:
220 000 € 200 000 €
48 €/m²
Property 28639 photo 1
Property 28639 photo 2
Property 28639 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 56 km

Opis

Na sprzedaż Działka4100 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 48895
  • Metry kw. 2453 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
220 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 26624
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
250 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 33793
  • Metry kw. 11005 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
265 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 34939
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 140 m
Sprzedaż
220 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 36561
  • Metry kw. 4300 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
200 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 10593
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
220 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 13564
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
270 000 € 364 €/m²
  • Kod obiektowy 13164
  • Metry kw. 740 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
220 000 € 46 €/m²
  • Kod obiektowy 22421
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 751 m
Sprzedaż
210 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 23233
  • Metry kw. 5600 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera