1 000 000 €
43 €/m²
Property 28806 photo 1
Property 28806 photo 2
Property 28806 photo 3
Property 28806 photo 4
Property 28806 photo 5
Property 28806 photo 6
Property 28806 photo 7
Property 28806 photo 8
Property 28806 photo 9
Property 28806 photo 10
Property 28806 photo 11
Property 28806 photo 12
Property 28806 photo 13
Property 28806 photo 14

Details

  • Odległość do morza: 1400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 5 km

Opis

Na sprzedaż Działka23000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: studnia, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 580 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 070 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 59201
  • Metry kw. 35000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 28806
  • Metry kw. 23000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
853 000 € 725 €/m²
  • Kod obiektowy 63066
  • Metry kw. 1175 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
1 300 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 56285
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
990 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 44357
  • Metry kw. 13500 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 24952
  • Metry kw. 11065 m²
Sprzedaż
1 100 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 50051
  • Metry kw. 12400 m²
  • Odległość do plaży 7300 m
Sprzedaż
1 100 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 65416
  • Metry kw. 100188 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
900 000 € 3010 €/m²
  • Kod obiektowy 65575
  • Metry kw. 299 m²
  • Odległość do plaży 130 m
Sprzedaż
900 000 € 750 €/m²
  • Kod obiektowy 38771
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera