Sprzedaż - Działka 6441 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Mikra Trilofo powiedział:
100 000 € 85 000 €
13 €/m²
Property 28972 photo 1
Property 28972 photo 2
Property 28972 photo 3
Property 28972 photo 4
Property 28972 photo 5
Property 28972 photo 6
Property 28972 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Opis

Na sprzedaż Działka6441 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 192 €/m²
  • Kod obiektowy 22250
  • Metry kw. 677 m²
  • Odległość do plaży 1006 m
Sprzedaż
110 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 54680
  • Metry kw. 1145 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
90 000 € 731 €/m²
  • Kod obiektowy 59192
  • Metry kw. 123 m²
  • Odległość do plaży 110 m
Sprzedaż
130 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 33414
  • Metry kw. 5600 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
115 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 62126
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
135 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 49543
  • Metry kw. 4312 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
85 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 62125
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
130 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 28997
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 9500 m
Sprzedaż
100 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 34662
  • Metry kw. 7900 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
140 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 13922
  • Metry kw. 1680 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera