140 000 €
280 €/m²
Property 29012 photo 1
Property 29012 photo 2
Property 29012 photo 3
Property 29012 photo 4
Property 29012 photo 5
Property 29012 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 17000 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 250 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 952 €/m²
  • Kod obiektowy 59191
  • Metry kw. 210 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
200 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 32922
  • Metry kw. 8625 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
130 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 28997
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 9500 m
Sprzedaż
175 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 39856
  • Metry kw. 1770 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
130 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 33414
  • Metry kw. 5600 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
200 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 40171
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
120 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 45425
  • Metry kw. 5880 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
160 000 € 450 €/m²
  • Kod obiektowy 26856
  • Metry kw. 355 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
135 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 49543
  • Metry kw. 4312 m²
  • Odległość do plaży 2300 m

Subskrypcja newslettera