Sprzedaż - Działka 12500 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Heraklion Chersonisos
375 000 €
30 €/m²
Property 29075 photo 1
Property 29075 photo 2
Property 29075 photo 3
Property 29075 photo 4
Property 29075 photo 5
Property 29075 photo 6
Property 29075 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 5700 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,5 km
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka12500 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 300 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
525 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 47413
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 36802
  • Metry kw. 13247 m²
  • Odległość do plaży 4600 m
Sprzedaż
500 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 44871
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 27000 m
Sprzedaż
375 000 € 299 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 31238
  • Metry kw. 2700 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
473 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 32511
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
550 000 € 407 €/m²
  • Kod obiektowy 33356
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
450 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 38250
  • Metry kw. 10800 m²
  • Odległość do plaży 6200 m
Sprzedaż
427 000 € 241 €/m²
  • Kod obiektowy 36674
  • Metry kw. 1770 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 63235
  • Metry kw. 4184 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
320 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 63746
  • Metry kw. 2610 m²
  • Odległość do plaży 1280 m

Subskrypcja newslettera