Sprzedaż - Działka 8000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
280 000 €
35 €/m²
Property 29139 photo 1
Property 29139 photo 2
Property 29139 photo 3
Property 29139 photo 4
Property 29139 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 30 km
  • Odległość od lotniska: 32 km

Opis

Na sprzedaż Działka8000 metrów kwadratowych na Korfu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 41642
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 59779
  • Metry kw. 5020 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
350 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 23170
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
350 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 63500
  • Metry kw. 5121 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
320 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 30027
  • Metry kw. 6135 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
320 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 34397
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
330 000 € 373 €/m²
  • Kod obiektowy 62196
  • Metry kw. 883 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
240 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 9636
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
300 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 50750
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
400 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 31308
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 6500 m

Subskrypcja newslettera