Sprzedaż - Działka 11500 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Mikra Plagiari powiedział:
330 000 € 300 000 €
26 €/m²
Property 29345 photo 1
Property 29345 photo 2
Property 29345 photo 3
Property 29345 photo 4
Property 29345 photo 5
Property 29345 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 2400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,2 km
  • Odległość od lotniska: 4 km

Opis

Na sprzedaż Działka11500 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 315 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 47487
  • Metry kw. 7320 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
460 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 62244
  • Metry kw. 2084 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
385 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 62843
  • Metry kw. 4625 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
410 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 58448
  • Metry kw. 3600 m²
  • Odległość do plaży 16 m
Sprzedaż
400 000 € 235 €/m²
  • Kod obiektowy 57971
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
270 000 € 163 €/m²
  • Kod obiektowy 37724
  • Metry kw. 1650 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
320 000 € 177 €/m²
  • Kod obiektowy 36149
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
280 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 31686
  • Metry kw. 6400 m²
  • Odległość do plaży 12500 m
Sprzedaż
450 000 € 303 €/m²
  • Kod obiektowy 57091
  • Metry kw. 1483 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera