Sprzedaż - Działka 10025 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
650 000 € 550 000 €
54 €/m²
Property 29407 photo 1
Property 29407 photo 2
Property 29407 photo 3
Property 29407 photo 4
Property 29407 photo 5
Property 29407 photo 6
Property 29407 photo 7
Property 29407 photo 8
Property 29407 photo 9
Property 29407 photo 10
Property 29407 photo 11
Property 29407 photo 12
Property 29407 photo 13
Property 29407 photo 14
Property 29407 photo 15
Property 29407 photo 16
Property 29407 photo 17
Property 29407 photo 18
Property 29407 photo 19
Property 29407 photo 20
Property 29407 photo 21
Property 29407 photo 22

Details

  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż Działka10025 metrów kwadratowych na Korfu. Pozwolenie na budowę do 280 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja