Sprzedaż - Działka 9160 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Mikra Plagiari powiedział:
330 000 €
36 €/m²
Property 29419 photo 1
Property 29419 photo 2
Property 29419 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 4800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 4 km

Opis

Na sprzedaż Działka9160 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 292 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
370 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 30740
  • Metry kw. 16313 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
300 000 € 323 €/m²
  • Kod obiektowy 57082
  • Metry kw. 926 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
375 000 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 50818
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
300 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 13743
  • Metry kw. 8194 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
420 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 62509
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
420 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 62209
  • Metry kw. 6100 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
320 000 € 177 €/m²
  • Kod obiektowy 36149
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
450 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 58014
  • Metry kw. 6596 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera