85 000 €
1214 €/m²
Property 29437 photo 1
Property 29437 photo 2
Property 29437 photo 3
Property 29437 photo 4
Property 29437 photo 5
Property 29437 photo 6
Property 29437 photo 7
Property 29437 photo 8
Property 29437 photo 9
Property 29437 photo 10
Property 29437 photo 11
Property 29437 photo 12
Property 29437 photo 13
Property 29437 photo 14
Property 29437 photo 15
Property 29437 photo 16
Property 29437 photo 17
Property 29437 photo 18
Property 29437 photo 19
Property 29437 photo 20
Property 29437 photo 21
Property 29437 photo 22
Property 29437 photo 23
Property 29437 photo 24

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1969
  • Rok remontu: 2010
  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 29 km
  • Odległość od lotniska: 28 km

Usługi

  • Parking

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 70 metrów kwadratów na Korfu. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.także zawiera parking, ogród.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
70 000 € 482 €/m²
  • Kod obiektowy 64849
  • Metry kw. 145 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
80 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 58148
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
95 000 € 1117 €/m²
  • Kod obiektowy 65074
  • Metry kw. 85 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
85 000 € 1214 €/m²
  • Kod obiektowy 29437
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
120 000 € 1188 €/m²
  • Kod obiektowy 64964
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
80 000 € 661 €/m²
  • Kod obiektowy 62426
  • Metry kw. 121 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
110 000 € 1037 €/m²
  • Kod obiektowy 50746
  • Metry kw. 106 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
72 000 € 533 €/m²
  • Kod obiektowy 59755
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
110 000 € 1392 €/m²
  • Kod obiektowy 56011
  • Metry kw. 79 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera