Sprzedaż - Działka 7312 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria Pidna Sfendami powiedział:
35 000 €
4 €/m²
Property 29442 photo 1
Property 29442 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Opis

Na sprzedaż Działka7312 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 300 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
35 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 65613
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
45 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 61700
  • Metry kw. 10687 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
36 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 64748
  • Metry kw. 1050 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
30 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 30145
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
45 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 59365
  • Metry kw. 464 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
39 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 50041
  • Metry kw. 9911 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
40 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 36912
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
50 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 48962
  • Metry kw. 467 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
39 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 65481
  • Metry kw. 563 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
45 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 10513
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera