1 000 000 €
2174 €/m²
Property 29503 photo 1
Property 29503 photo 2
Property 29503 photo 3
Property 29503 photo 4
Property 29503 photo 5
Property 29503 photo 6
Property 29503 photo 7
Property 29503 photo 8
Property 29503 photo 9
Property 29503 photo 10
Property 29503 photo 11
Property 29503 photo 12
Property 29503 photo 13
Property 29503 photo 14

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2012
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 2300 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 460 metrów kwadratów na Attyce. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Parter się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kominek, basen, parking, ogród, grill, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 200 000 € 4095 €/m²
  • Kod obiektowy 63185
  • Metry kw. 293 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 30753
  • Metry kw. 335 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 250 000 € 3472 €/m²
  • Kod obiektowy 23301
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 450 000 € 2735 €/m²
  • Kod obiektowy 60523
  • Metry kw. 530 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Kod obiektowy 35090
  • Metry kw. 450 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
905 000 € 4525 €/m²
  • Kod obiektowy 63973
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
830 000 € 4068 €/m²
  • Kod obiektowy 64733
  • Metry kw. 204 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 200 000 € 3108 €/m²
  • Kod obiektowy 24980
  • Metry kw. 386 m²
  • Rooms 9

Subskrypcja newslettera