Sprzedaż - Działka 7004 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
315 000 €
44 €/m²
Property 29539 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 26 km
  • Odległość od lotniska: 27 km

Opis

Na sprzedaż Działka7004 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 63499
  • Metry kw. 5064 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
400 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 31308
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
450 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 31969
  • Metry kw. 4005 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
400 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 37195
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
420 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 37857
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
300 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 50750
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
330 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 44033
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 34641
  • Metry kw. 7836 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
300 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 31423
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
400 000 € 57 €/m²
  • Kod obiektowy 49499
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera