64 000 €
130 €/m²
Property 29556 photo 1
Property 29556 photo 2
Property 29556 photo 3
Property 29556 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 47 km

Opis

Na sprzedaż Działka489 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 160 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 51865
  • Metry kw. 1346 m²
  • Odległość do plaży 580 m
Sprzedaż
91 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 39531
  • Metry kw. 2400 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 52547
  • Metry kw. 2140 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
55 000 € 142 €/m²
  • Kod obiektowy 62152
  • Metry kw. 385 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
60 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 48834
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
75 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 34479
  • Metry kw. 6350 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 31332
  • Metry kw. 403 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
64 000 € 145 €/m²
  • Kod obiektowy 60940
  • Metry kw. 440 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 65785
  • Metry kw. 724 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
55 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 32259
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera