330 000 €
50 €/m²
Property 29659 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 5400 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka6500 metrów kwadratowych na Attyce.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
270 000 € 198 €/m²
  • Kod obiektowy 38995
  • Metry kw. 1359 m²
  • Odległość do plaży 7100 m
Sprzedaż
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • Kod obiektowy 62033
  • Metry kw. 615 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
290 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 50144
  • Metry kw. 8076 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
400 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 32648
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
330 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 22407
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
420 000 € 296 €/m²
  • Kod obiektowy 3577
  • Metry kw. 1417 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
360 000 € 292 €/m²
  • Kod obiektowy 25148
  • Metry kw. 1230 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
275 000 € 198 €/m²
  • Kod obiektowy 11564
  • Metry kw. 1385 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
480 000 € 758 €/m²
  • Kod obiektowy 64080
  • Metry kw. 633 m²
  • Odległość do plaży 625 m

Subskrypcja newslettera