64 000 €
128 €/m²
Property 29675 photo 1
Property 29675 photo 2
Property 29675 photo 3
Property 29675 photo 4
Property 29675 photo 5
Property 29675 photo 6
Property 29675 photo 7
Property 29675 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 140 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Rekomendowane Sprzedaż
95 000 € 190 €/m²
  • Kod obiektowy 61789
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 17947
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 62363
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 44901
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
95 000 € 78 000 € 156 €/m²
  • Kod obiektowy 62812
  • Metry kw. 498 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 38290
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Rekomendowane Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 61209
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Rekomendowane Sprzedaż
64 000 € 33 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 61849
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 65820
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 63379
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera