735 000 € 520 000 €
1193 €/m²
Property 29748 photo 1
Property 29748 photo 2
Property 29748 photo 3
Property 29748 photo 4
Property 29748 photo 5
Property 29748 photo 6
Property 29748 photo 7
Property 29748 photo 8
Property 29748 photo 9
Property 29748 photo 10
Property 29748 photo 11
Property 29748 photo 12
Property 29748 photo 13
Property 29748 photo 14
Property 29748 photo 15
Property 29748 photo 16
Property 29748 photo 17
Property 29748 photo 18
Property 29748 photo 19
Property 29748 photo 20

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2017
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 1100 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 436 metrów kwadratów na Attyce. Parter się z salon z kuchnią, salon, jedna łazienka, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Drugie piętro się z salon, jedna łazienka. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.także zawiera wyposażenie, kominek, basen, parking, ogród, trawę, grill, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
830 000 € 4068 €/m²
  • Kod obiektowy 64733
  • Metry kw. 204 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
905 000 € 4525 €/m²
  • Kod obiektowy 63973
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 000 000 € 2173 €/m²
  • Kod obiektowy 29503
  • Metry kw. 460 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
800 000 € 3137 €/m²
  • Kod obiektowy 29453
  • Metry kw. 255 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
600 000 € 1578 €/m²
  • Kod obiektowy 64730
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
950 000 € 3166 €/m²
  • Kod obiektowy 26411
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 050 000 € 3025 €/m²
  • Kod obiektowy 63960
  • Metry kw. 347 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
600 000 € 1558 €/m²
  • Kod obiektowy 9429
  • Metry kw. 385 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera