1 600 000 €
290 €/m²
Property 29754 photo 1
Property 29754 photo 2
Property 29754 photo 3
Property 29754 photo 4
Property 29754 photo 5
Property 29754 photo 6
Property 29754 photo 7
Property 29754 photo 8
Property 29754 photo 9
Property 29754 photo 10

Details

  • Odległość do morza: 12 m
  • Odległość od lotniska: 8 km

Opis

Na sprzedaż Działka5500 metrów kwadratowych w Salonikach. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 600 000 € 290 €/m²
  • Kod obiektowy 29754
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 12 m
Sprzedaż
1 500 000 € 202 €/m²
  • Kod obiektowy 35986
  • Metry kw. 7414 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
2 200 000 € 443 €/m²
  • Kod obiektowy 37918
  • Metry kw. 4960 m²
  • Odległość do plaży 4900 m
Sprzedaż
2 000 000 € 465 €/m²
  • Kod obiektowy 54363
  • Metry kw. 4300 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 375 €/m²
  • Kod obiektowy 65152
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
1 700 000 € 1 600 000 € 421 €/m²
  • Kod obiektowy 14002
  • Metry kw. 3800 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
1 800 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 31702
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
1 800 000 € 950 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 24467
  • Metry kw. 17112 m²
  • Odległość do plaży 2670 m
Sprzedaż
2 100 000 € 6441 €/m²
  • Kod obiektowy 46084
  • Metry kw. 326 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera