Sprzedaż - Działka 4296 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
60 000 €
13 €/m²
Property 29945 photo 1
Property 29945 photo 2
Property 29945 photo 3
Property 29945 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 32 km
  • Odległość od lotniska: 22 km

Opis

Na sprzedaż Działka4296 metrów kwadratowych na Korfu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
70 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 22066
  • Metry kw. 2005 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
80 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 47171
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
70 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 60604
  • Metry kw. 4030 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
50 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 35810
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
50 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 26169
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
80 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 61051
  • Metry kw. 1376 m²
  • Odległość do plaży 4400 m
Sprzedaż
75 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 63707
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
50 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 28744
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
50 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 20091
  • Metry kw. 862 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
55 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 9638
  • Metry kw. 2313 m²
  • Odległość do plaży 2500 m

Subskrypcja newslettera