Sprzedaż - Działka 6700 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Afitos
260 000 €
38 €/m²
Property 30116 photo 1
Property 30116 photo 2
Property 30116 photo 3
Property 30116 photo 4
Property 30116 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 59 km

Opis

Na sprzedaż Działka6700 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
240 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 26689
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
300 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 3446
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
340 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 10834
  • Metry kw. 4650 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
320 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 19205
  • Metry kw. 10181 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
380 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 59728
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
380 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 19822
  • Metry kw. 7500 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
300 000 € 249 €/m²
  • Kod obiektowy 45032
  • Metry kw. 1204 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
375 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 54311
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera