1 320 000 €
6286 €/m²
Property 30238 photo 1
Property 30238 photo 2
Property 30238 photo 3
Property 30238 photo 4
Property 30238 photo 5
Property 30238 photo 6
Property 30238 photo 7
Property 30238 photo 8
Property 30238 photo 9
Property 30238 photo 10
Property 30238 photo 11
Property 30238 photo 12
Property 30238 photo 13
Property 30238 photo 14
Property 30238 photo 15
Property 30238 photo 16
Property 30238 photo 17
Property 30238 photo 18
Property 30238 photo 19
Property 30238 photo 20
Property 30238 photo 21
Property 30238 photo 22
Property 30238 photo 23
Property 30238 photo 24
Property 30238 photo 25
Property 30238 photo 26
Property 30238 photo 27
Property 30238 photo 28
Property 30238 photo 29
Property 30238 photo 30
Property 30238 photo 31
Property 30238 photo 32
Property 30238 photo 33
Property 30238 photo 34
Property 30238 photo 35
Property 30238 photo 36

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 1900 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 210 metrów kwadratów na Attyce. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Parter się z salon z kuchnią. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, trawę, grill, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 200 000 € 3108 €/m²
  • Kod obiektowy 24980
  • Metry kw. 386 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
1 450 000 € 2735 €/m²
  • Kod obiektowy 60523
  • Metry kw. 530 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod obiektowy 36126
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 30753
  • Metry kw. 335 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 550 000 € 4428 €/m²
  • Kod obiektowy 62163
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 300 000 € 3939 €/m²
  • Kod obiektowy 12211
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 21000 m
Sprzedaż
1 320 000 € 6285 €/m²
  • Kod obiektowy 30238
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera