Sprzedaż - Działka 715 m² na Attyce

Grecja Attyka Ateny - Północ Agios Stefanos
160 000 €
223 €/m²
Property 30244 photo 1
Property 30244 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 2100 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 33 km
  • Odległość od lotniska: 22 km

Opis

Na sprzedaż Działka715 metrów kwadratowych na Attyce. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 130 metrów kwadratowych.

Lokalizacja