500 000 €
54 €/m²
Property 30296 photo 1
Property 30296 photo 2
Property 30296 photo 3
Property 30296 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 65 km
  • Odległość od lotniska: 45 km

Opis

Na sprzedaż Działka9200 metrów kwadratowych na Attyce. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 275 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
410 000 € 745 €/m²
  • Kod obiektowy 38637
  • Metry kw. 550 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
500 000 € 238 €/m²
  • Kod obiektowy 31278
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
700 000 € 514 €/m²
  • Kod obiektowy 64079
  • Metry kw. 1361 m²
  • Odległość do plaży 310 m
Sprzedaż
480 000 € 758 €/m²
  • Kod obiektowy 64080
  • Metry kw. 633 m²
  • Odległość do plaży 625 m
Sprzedaż
425 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 23825
  • Metry kw. 12600 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
650 000 € 1081 €/m²
  • Kod obiektowy 4337
  • Metry kw. 601 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
620 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 30175
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
450 000 € 374 €/m²
  • Kod obiektowy 52393
  • Metry kw. 1203 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
500 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 5920
  • Metry kw. 9780 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
420 000 € 296 €/m²
  • Kod obiektowy 3577
  • Metry kw. 1417 m²
  • Odległość do plaży 3500 m

Subskrypcja newslettera