Sprzedaż - Działka 6912 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
130 000 €
18 €/m²
Property 30601 photo 1
Property 30601 photo 2
Property 30601 photo 3
Property 30601 photo 4
Property 30601 photo 5
Property 30601 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 3400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 13 km
  • Odległość od lotniska: 12 km

Opis

Na sprzedaż Działka6912 metrów kwadratowych na Korfu. The land is not buildable. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 44032
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
120 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 60620
  • Metry kw. 4683 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
168 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 50823
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
170 000 € 188 €/m²
  • Kod obiektowy 30770
  • Metry kw. 901 m²
  • Odległość do plaży 60 m
Sprzedaż
160 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 42863
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
165 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 37283
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
110 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 42864
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
130 000 € 343 €/m²
  • Kod obiektowy 30887
  • Metry kw. 378 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
140 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 57953
  • Metry kw. 2078 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
165 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 56976
  • Metry kw. 20120 m²
  • Odległość do plaży 1300 m

Subskrypcja newslettera