Sprzedaż - Działka 25000 m² na Attyce

Grecja Attyka Reszta Attyki Kom. Malakasa
160 000 €
6 €/m²
Property 30693 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 173000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 40 km
  • Odległość od lotniska: 29 km

Opis

Na sprzedaż Działka25000 metrów kwadratowych na Attyce.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • Kod obiektowy 7220
  • Metry kw. 903 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
190 000 € 380 €/m²
  • Kod obiektowy 10387
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Kod obiektowy 6860
  • Metry kw. 397 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
200 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 32210
  • Metry kw. 2472 m²
  • Odległość do plaży 6800 m
Sprzedaż
200 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 14832
  • Metry kw. 8800 m²
  • Odległość do plaży 116 m
Sprzedaż
160 000 € 223 €/m²
  • Kod obiektowy 30244
  • Metry kw. 715 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
130 000 € 376 €/m²
  • Kod obiektowy 4843
  • Metry kw. 345 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
165 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 29249
  • Metry kw. 2430 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
150 000 € 243 €/m²
  • Kod obiektowy 34318
  • Metry kw. 617 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
160 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 30693
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 173000 m

Subskrypcja newslettera