Sprzedaż - Działka 12737 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Migdonia Liti
350 000 € 220 000 €
17 €/m²
Property 30712 photo 1
Property 30712 photo 2
Property 30712 photo 3
Property 30712 photo 4
Property 30712 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 20000 m
  • Odległość od lotniska: 26 km

Opis

Na sprzedaż Działka12737 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1293 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 235 €/m²
  • Kod obiektowy 57971
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
420 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 41761
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
460 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 34037
  • Metry kw. 18500 m²
  • Odległość do plaży 6900 m
Sprzedaż
420 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 62209
  • Metry kw. 6100 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
460 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 62244
  • Metry kw. 2084 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
290 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 42350
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
420 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 62509
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
375 000 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 50818
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
450 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 58014
  • Metry kw. 6596 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera