Sprzedaż - Działka 12000 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Mikra Plagiari powiedział:
350 000 €
29 €/m²
Property 30715 photo 1
Property 30715 photo 2
Property 30715 photo 3
Property 30715 photo 4
Property 30715 photo 5
Property 30715 photo 6
Property 30715 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 4500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 3 km

Opis

Na sprzedaż Działka12000 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 303 €/m²
  • Kod obiektowy 57091
  • Metry kw. 1483 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
320 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 14063
  • Metry kw. 6600 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
350 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 30715
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
420 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 62509
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
350 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 34661
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
330 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 29419
  • Metry kw. 9160 m²
  • Odległość do plaży 4800 m
Sprzedaż
420 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 41761
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
420 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 62209
  • Metry kw. 6100 m²
  • Odległość do plaży 3500 m

Subskrypcja newslettera