70 000 €
109 €/m²
Property 30724 photo 1
Property 30724 photo 2
Property 30724 photo 3
Property 30724 photo 4
Property 30724 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 39 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka638 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 195 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
60 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 37931
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 57077
  • Metry kw. 2499 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
75 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 42790
  • Metry kw. 944 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
80 000 € 242 €/m²
  • Kod obiektowy 63108
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
86 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 62729
  • Metry kw. 2785 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
100 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 42269
  • Metry kw. 1070 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
102 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 48429
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
85 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 45716
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
75 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 61179
  • Metry kw. 905 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
100 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 57162
  • Metry kw. 1471 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera