Sprzedaż - Działka 16313 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Mikra Plagiari powiedział:
370 000 €
22 €/m²
Property 30740 photo 1
Property 30740 photo 2
Property 30740 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 4 km

Opis

Na sprzedaż Działka16313 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 440 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
500 000 € 142 €/m²
  • Kod obiektowy 60961
  • Metry kw. 3520 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
550 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 21609
  • Metry kw. 14400 m²
  • Odległość do plaży 1350 m
Sprzedaż
410 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 58448
  • Metry kw. 3600 m²
  • Odległość do plaży 16 m
Sprzedaż
330 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 29419
  • Metry kw. 9160 m²
  • Odległość do plaży 4800 m
Sprzedaż
300 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 22040
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
500 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 42501
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
375 000 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 50818
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
420 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 62509
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
535 000 € 178 €/m²
  • Kod obiektowy 62508
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera