Na zapytanie
Property 30753 photo 1
Property 30753 photo 2
Property 30753 photo 3
Property 30753 photo 4
Property 30753 photo 5
Property 30753 photo 6
Property 30753 photo 7
Property 30753 photo 8
Property 30753 photo 9
Property 30753 photo 10

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2005
  • Rok remontu: 2017
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 90 m
  • Odległość od lotniska: 57 km

Usługi

  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 335 metrów kwadratów na Attyce. Parter się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, trawę, grill, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 550 000 € 4428 €/m²
  • Kod obiektowy 62163
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 200 000 € 4095 €/m²
  • Kod obiektowy 63185
  • Metry kw. 293 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 000 000 € 2173 €/m²
  • Kod obiektowy 29503
  • Metry kw. 460 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 400 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 65374
  • Metry kw. 525 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 30753
  • Metry kw. 335 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
630 000 € 1363 €/m²
  • Kod obiektowy 65803
  • Metry kw. 462 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
800 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 63604
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera