Sprzedaż - Działka 27000 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Rethymno Rethimno
520 000 €
19 €/m²
Property 30769 photo 1
Property 30769 photo 2
Property 30769 photo 3
Property 30769 photo 4
Property 30769 photo 5
Property 30769 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 6200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 41 km

Opis

Na sprzedaż Działka27000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
650 000 € 134 €/m²
  • Kod obiektowy 24183
  • Metry kw. 4834 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
512 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 13486
  • Metry kw. 13042 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
475 000 € 320 000 € 191 €/m²
  • Kod obiektowy 12488
  • Metry kw. 1675 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
640 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 63552
  • Metry kw. 7142 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 43298
  • Metry kw. 2600 m²
  • Odległość do plaży 416 m
Sprzedaż
750 000 € 165 €/m²
  • Kod obiektowy 38074
  • Metry kw. 4520 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Kod obiektowy 24670
  • Metry kw. 2021 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 34771
  • Metry kw. 210 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
750 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 38075
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
550 000 € 407 €/m²
  • Kod obiektowy 33356
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 150 m

Subskrypcja newslettera