45 000 €
643 €/m²
Property 30771 photo 1
Property 30771 photo 2
Property 30771 photo 3
Property 30771 photo 4
Property 30771 photo 5
Property 30771 photo 6
Property 30771 photo 7
Property 30771 photo 8
Property 30771 photo 9
Property 30771 photo 10
Property 30771 photo 11
Property 30771 photo 12
Property 30771 photo 13
Property 30771 photo 14
Property 30771 photo 15
Property 30771 photo 16
Property 30771 photo 17
Property 30771 photo 18
Property 30771 photo 19
Property 30771 photo 20
Property 30771 photo 21
Property 30771 photo 22
Property 30771 photo 23
Property 30771 photo 24
Property 30771 photo 25
Property 30771 photo 26
Property 30771 photo 27
Property 30771 photo 28

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1970
  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bedrooms: 2
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 30 km
  • Odległość od lotniska: 28 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 70 metrów kwadratów na Korfu. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z salon z kuchnią. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie. Domek ma układ wewnętrzny

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
39 000 € 590 €/m²
  • Kod obiektowy 65131
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
65 000 € 1226 €/m²
  • Kod obiektowy 48448
  • Metry kw. 53 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
50 000 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 65258
  • Metry kw. 100 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
45 000 € 642 €/m²
  • Kod obiektowy 30771
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
50 000 € 625 €/m²
  • Kod obiektowy 35624
  • Metry kw. 80 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
50 000 € 746 €/m²
  • Kod obiektowy 46194
  • Metry kw. 67 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
60 000 € 750 €/m²
  • Kod obiektowy 64907
  • Metry kw. 80 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
65 000 € 546 €/m²
  • Kod obiektowy 63956
  • Metry kw. 119 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
40 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 63568
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
65 000 € 464 €/m²
  • Kod obiektowy 63807
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera