Sprzedaż - Działka 18480 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Siviri
850 000 € 650 000 €
35 €/m²
Property 30796 photo 1
Property 30796 photo 2
Property 30796 photo 3
Property 30796 photo 4
Property 30796 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 62 km

Opis

Na sprzedaż Działka18480 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Pozwolenie na budowę do 800 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 000 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 48896
  • Metry kw. 11650 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 10973
  • Metry kw. 20100 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
900 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 25935
  • Metry kw. 12300 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
800 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 37111
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
850 000 € 101 €/m²
  • Kod obiektowy 13568
  • Metry kw. 8404 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
685 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 7439
  • Metry kw. 7700 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 66019
  • Metry kw. 26000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
800 000 € 203 €/m²
  • Kod obiektowy 44594
  • Metry kw. 3928 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
1 250 000 € 216 €/m²
  • Kod obiektowy 44596
  • Metry kw. 5786 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera