129 000 €
17 €/m²
Property 30986 photo 1
Property 30986 photo 2
Property 30986 photo 3
Property 30986 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,8 km
  • Odległość od lotniska: 33 km

Opis

Na sprzedaż Działka7250 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 350 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 55955
  • Metry kw. 3215 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
159 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 51499
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Kod obiektowy 54416
  • Metry kw. 1658 m²
  • Odległość do plaży 580 m
Sprzedaż
128 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 64004
  • Metry kw. 997 m²
  • Odległość do plaży 1670 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 46788
  • Metry kw. 1451 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
105 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 64280
  • Metry kw. 4033 m²
  • Odległość do plaży 2470 m
Sprzedaż
190 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 65447
  • Metry kw. 1022 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
160 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 65747
  • Metry kw. 51985 m²
  • Odległość do plaży 23000 m
Sprzedaż
140 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 42785
  • Metry kw. 1247 m²
  • Odległość do plaży 5700 m
Sprzedaż
140 000 € 248 €/m²
  • Kod obiektowy 65313
  • Metry kw. 564 m²
  • Odległość do plaży 6000 m

Subskrypcja newslettera